Отзывы наших клиентов

Отзывы

Дуже задоволена сервісом , а наші чотирилапі якістю кормів! Дякуємо Вашому зоомагазину за швидкість доставки.
Благодарю магазин и его сотрудников за внимательное и заботливое отношение к клиентам. Первый раз заказывала корм для моего чихуашки в этом магазине. Сначала дозвониться не смогла, но менеджер, буквально минут через 10, мне сам перезвонил для уточнения заказа. Вежливое обслуживание, быстрая отправка. Тут ценят клиентов!!!Рекомендую!!!
Від нашого знайомства з вами отримую тільки позитивня емоції. Ви як завжди на висоті, любі забаганки виконуються миттєво. Чудовий сервіс з доставкою, в час який мене влаштовує, не треба чекати весь день курьера як в інших магазинах. Розвивайтесь і хай Вам щастить.
Не перший раз замовляю товари для мого котика. Дуже подобається надійність і пунктуальність, передзвонили одразу, сказали що замовлення буде доставлено через три години, і як завжди хлопці на висоті, все доставлено що я замовляла. Знижка на всі товари, незалежно є акція чи нема. Ну дуже подобається такий підхід до справи. Бажаю вам процвітання.
Заказал корм для кота,все супер.В течении 5 минут после заказа перезвонили ,подтвердили заказ.В этот же день отправили .Все отлично и быстро,спасибо . Буду ещё заказывать
Добавить отзыв

Ваш отзыв

* - Поля обязательные для заполнения