Інтернет магазин Petko
укр
  • Пн.-Пт. - 1000-1800
  • Сб., Нд. - вихідний

Відгуки наших клієнтів

Відгуки

Дякую, все відправили швидко, новий корм сподобався котику.
Щомісяця роблю у вас замовлення, і вже настільки звикла, що все є і зразу відправляють, що й думки немає шукати десь ще. Замовляю одразу корм Акана, смаколики, Сімпаріку і періодично інші товари для догляду. Менеджер вже нас знає, дуже люб'язний) Чудовий інтернет зоомагазин!
Однозначно зоомагазин Petko заслуговує найкращий відгук! Регулярно роблю у вас замовленні і завжди все ідеально. Я сама колись працювала в зоомагазині, тому розумію скільки процесів там є і як складно розвиватися у цій сфері. Але у вас все виходить чудово, бажаю вам подальшого успіху!
Найкращий зоомагазин! У складні часи, коли потрібно було годувати тварин у притулку, а грошей зовсім не було, домовився з власником про оплату частинами. Тоді це врятувало ситуацію! Роблю завжди великі закупки і все привозить кур'єр нам за місто, доставка дуже швидка і безкоштовна. Дуже вдячний вам за людяність, доступні ціни і оперативність!
Замовляю все необхідне для собачки у вас. Подобається, що у вашому зоомагазині часто бувають знижки на корми, смаколики і засоби для догляду. І, не дивлячись на це, все завжди приходить свіже і якісне! З вами класно працювати, дякую за роботу!
Додати відгук

Ваш відгук

* - поля обов'язкові для заповнення