Brit Premium

Ще 12 Товарів...

Корм для собак Brit купити в Києві за низькою ціною

Крім того, лінійка кормів представлена ​​широким асортиментом, що задовольняє потреби найвибагливіших вихованців і тварин з індивідуальними особливостями. Для виготовлення харчування кішкам і собакам, компанія Брит застосовує високотехнологічні обладнання, сам корм без генно модифікованих організмів, сої, харчових добавок.

Корм Brit випускається в сухому вигляді, а також представлена ​​широка лінійка вологого харчування як консерви для собак купити.

Є два класи корми:

  • Brit Care для собак і котів, головний компонент м'ясо ягняти, це корм супер преміум класу він якісніший і дорогий.
  • Brit Premium корм преміум класу для тварин, хоч він і відрізняється за ціною від свого старшого "Брата" але заслужив повагу серед власників собак як альтернатива якісного але не дорогого харчування.

Сухой корм Брит для кастрованих котів або стерелізованних кішок це можна сказати золота середина між ціною і якістю продукту.

Консерви Brit для кішок купити з кращим сервісом

Сухий корм для кота купити  преміум класу це повнораціонний, збалансований корм, виготовлений з продуктів вищого сорту і включає в себе всі необхідні мінерали і мікроелементи, які необхідні кішкам для активного і здорового життя.

У складі консерви для кішок Брит є амінокислоти, поживні речовини, комплекс вітамінів і мінералів, які допомагають у відновленні, зміцненні шерсті тварин, зміцнюють імунітет, сприяють нормальній роботі кишечника.

Купити корм для собак з доставкою по Україні це реально!

Беззерновой корм при алергії виготовлений тільки з натуральних інгредієнтів, який відповідає всім бажанням і потребам вихованців. У його складу не входять злаки і картопля. Зміст м'яса і риби не менше 65%. Крім того, в корм додані лікувальні рослини, що забезпечують тварин всіма необхідними речовинами.

Віримо, що ви зможете корм Брит купити, і серед величезного асортименту продуктів компанії, вибрати той вид харчування, який найкраще підійде вашому домашньому улюбленцю. І ви назавжди станете прихильником кормів від компанії Брит.