Josera

1422  грн
Пакування 18 кг
144  грн
Пакування 0,9 кг
Ще 12 Товарів...

Josera для котів

Ми звикли довіряти європейським виробникам, зокрема, німецьким, тому що напис «зроблено в Німеччині» служить для нас гарантією якості і тут нема чому заперечити. Саме тому компанія Josera завоювала собі репутацію одного з кращих в світі виробників кормів для тварин.

Корм Josera має 70-річний досвід виробництва, який почався з типового сімейного бізнесу, основним заняттям якого було виготовлення продуктів харчування для сільськогосподарських тварин (свиней, корів, овець), а пізніше - і домашніх вихованців.

Товари для тварин в Інтернет Зоомагазин petko.com.ua

Зараз компанія виробляє корм преміум класу для кішок і собак, має власні дослідницькі центри і достатньо ресурсів для постійного вдосконалення рецептури своїх раціонів. При створенні рецептури фахівці враховують не тільки породи собак і кішок, створюючи корм Йозера для кошенят і цуценят, але і їх певні фізіологічні і вікові особливості, а також смакові переваги і ситуації, в яких вихованцеві необхідне лікування або особлива підтримка його організму. У складних ситуаціях завжди допоможе така лінійка як дієтичний корм для собак, низькокалорійні корми для літніх собак і корми для стерелізованних кішок.

Josera купити для собак і котів на будь-який смак

Головною відмітною рисою корма Йозера є рівень його якості. Поставивши перед собою мету забезпечувати братів наших менших повністю безпечним і здоровим харчуванням, компанія відмовилася від використання в приготуванні будь-яких хімічних добавок і створила гіпоалергенний корм високого класу. Крім штучних барвників, консервантів і ароматизаторів, в кормах відсутні також деякі природні компоненти-збудники алергії, такі як пшениця і соя, і будь-які генно-модифіковані добавки.

Всі інші інгредієнти проходять ретельних відбір і перевірку, отримуючи в результаті ідеальний збалансований повнораціонний сухий корм для котів.

Корм Йозера для собак і кішок купити в Києві

Тому, для свого вихованця купити корм Йозера, Ви забезпечуєте йому абсолютно здоровий, гіпоалергенний і насичений необхідними вітамінами і мікроелементами раціон.