Намордник для собаки

817  грн
Бренд:
Coastal
Розмір:
Размер 4
Колір:
чорний
378  грн
Бренд:
Coastal
Розмір:
Размер 1
Колір:
чорний
63  грн
Бренд:
Trixie
Розмір:
XS 12см/12-28см
Колір:
чорний
351  грн
Бренд:
Collar
Розмір:
9 - 28 см
Колір:
коричневый
385  грн
Бренд:
Collar
Розмір:
8 - 38 см
Колір:
коричневый
183  грн
Бренд:
Ferplast
Розмір:
S
Колір:
чорний
368  грн
Бренд:
Collar
Розмір:
5 - 33 см
Колір:
коричневый
380  грн
Бренд:
Collar
Розмір:
8 - 33 см
Колір:
коричневый
546  грн
Бренд:
Coastal
Розмір:
M
Колір:
чорний
367  грн
Бренд:
Collar
Розмір:
5 - 33 см
Колір:
чорний
333  грн
Бренд:
Ferplast
Розмір:
Размер 8-38
Колір:
чорний
417  грн
Бренд:
Collar
Розмір:
11 - 38 см
Колір:
коричневый
Ще 7 Товарів...

Купити якісний намордник для собак - запорука безпеки для оточуючих!

Кожен власник собаки, незалежно від породи і її розмірів, обов'язково повинен потурбуватися про безпеку оточуючих людей. В першу чергу, це ставитися до собак бійцівських порід. Для того, щоб отримати від прогулянки з Вашим вихованцем тільки позитивні емоції варто обов'язково намордник для собаки купити. Найкращим варіантом, для забезпечення безпеки оточуючих людей і комфорту собаки, вважається намордник для собак зі шкіри, який завжди був класичним варіантом.

Основні варіації і види намордників:

  • Сітчасті або гратчасті. Такий намордник для собак не сковують рухи щелеп, що не натирає морду, відмінна вентиляція повітря. Виготовляється такий аксесуар зі шкіри. Надійний в експлуатації;
  • Собачий пластиковий намордник. Більш серйозне пристосування. Воно повністю прикривають собаці пащу, не даючи можливості навіть висунути язик. Незважаючи на це, вони не володіють хорошими захисними властивостями, собака з легкістю може скидати його. В основному, пластикові намордники використовують при здійсненні прогулянок, з метою, щоб собака не брала в рот різну гидоту;
  • Суцільний шкіряний намордник. Вони застосовуються для бійцівських і агресивних порід собак. Виготовлений з шару товстої шкіри, повністю закриваючи пащу собаки. Будьте уважні! Такі намордники не вдягаються надовго в жарку погоду. Собака може постраждати від теплового удару. Шкіряний намордник для собак не дозволяє дихати вихованцеві пащею, від чого не відбувається процес самоохолодження.
  • Металевий намордник. Призначений, як захисний засіб проти укусів собак. У таких намордниках собака відчуває себе комфортно, може відкривати пащу. Віддавайте перевагу моделям з шкіряними вставками, завдяки їм, у вихованця не натирається ніс. Не використовуйте даний вид аксесуарів взимку у великій мороз, щоб не віддирати, що пристав собача мова, від металевих прутів!
  • Вузькі нейлонові намордники. Мають щільною фіксацією щелеп, навіть не даючи їм відкритися. Такі намордники не вдягаються надовго і в спекотні дні, так як собака не зможе попити води і навіть часто подихати. Застосовується він дуже часто у ветеринарній практиці, для здійснення певних маніпуляцій.
  • Естетичні намордники. Назва говорить сама за себе. Такі намордники одягають для того, щоб зробити фурор на оточуючих.

Намордник з металу для собак корисний і модний аксесуар

Зараз почали широко застосовуються власниками вихованців металевий собачий намордник. Вони міцніші, хоча не завжди зручні в експлуатації. На нашому сайті Ви знайдете широкий вибір з різних матеріалів виготовлення, для різних порід і за доступними цінами. Ви зможете купити намордник для собак дрібних порід, так і для великогабаритних порід.

При вигулі собак середніх і великих порід у громадських місцях і громадському транспорті, обов'язково надягайте Вашому вихованцеві намордник. Нехтування цим правилом може привести до небажаних наслідків, як мінімум штрафу.

Товари для собак з гарантією на petko.com.ua

Намордники служать для захисту оточуючих людей від агресії з боку тварини. Коли Ви хочете купити намордник для великої собаки враховуйте не лише його вартість, але і породу, розміри собаки, а також цілі використання намордників.

Якщо Ваш вихованець маленький і не агресивний, тоді йому досить буде чарівний естетичний намордник, службовця для краси. Якщо ви збираєтеся прийти на огляд до ветеринара, тоді бажано придбати нейлоновий аксесуар, який надійно зафіксує щелепи вашого вихованця, і захистить ветеринара від можливого нападу з боку собаки.

Хочете купити амуніцію для собак, за доступною ціною? Тоді запрошуємо вас відвідати наш сайт, де Ви знайдете не тільки намордники, а й нашийники для собак, повідці і шлейки для собак, автоматичні повідці рулетки, на будь-який смак і для будь-якої порід.

Пам'ятайте, що, одягаючи чотириногого друга намордник, ви захищаєте не тільки людей, а й собаку! Не нехтуйте цим правилом.

 

.