Нашийник для собак

98  грн
Бренд:
Ferplast
Розмір:
15/35
Колір:
голубой
297  грн
Бренд:
Coastal
Розмір:
1,6 см/35 см
Колір:
рожевий
376  грн
Бренд:
Coastal
Розмір:
2 см/50 см
Колір:
коричневый
410  грн
Бренд:
Coastal
Розмір:
2,5 см/50 см
Колір:
чорний
570  грн
Бренд:
Coastal
Розмір:
1,6 см/40 см
Колір:
бежевый
492  грн
Бренд:
Coastal
Розмір:
0,8 см/30 см
Колір:
серый
547  грн
Бренд:
Coastal
Розмір:
4 см/71 см
Колір:
чорний
384  грн
Бренд:
Coastal
Розмір:
2,5 см/70 см
Колір:
хакки
215  грн
Бренд:
Coastal
Розмір:
1 см/20-30 см
Колір:
голубая волна
789  грн
Бренд:
Coastal
Розмір:
4,5 см/61
Колір:
червоний
140  грн
Бренд:
Coastal
Розмір:
1 см/20 см
Колір:
голубая лагуна
Ще 12 Товарів...

Купити нашийник для собак з адресною доставкою додому і по Україні

Нашийник дуже важлива деталь амуніції вихованця. Собака без ошийника в громадських місцях несе загрозу не тільки для себе, але і для оточуючих її людей і інших собак. Також нашийники можуть служити, як прикраса для Вашого чотириногого дружка.

Нашийники виготовляються найчастіше з шкіри, металу і синтетичних матеріалів. Найкомфортнішими вважаються шкіряні нашийники для собак. Такі нашийники завжди в моді і завжди будуть актуальними, хоча за ними потрібен відповідний догляд.

Нейлоновий нашийник для собак як правило дуже міцний, зносостійкий і надійний. Найдовговічнішим вважається металевий нашийник, але його не рекомендується використовувати взимку при мінусових температурах. Кращий нашийник вважається комбінований браслет зі шкіри та синтетичних матеріалів. Їх практичне застосування на високому рівні і з естетичного боку виглядають красиво і модельно.

Можна виділити кілька видів цього аксесуара для Вашого вихованця.

Для повсякденного носіння або як їх називають регулярний собачий нашийник. І серед них хотілося б відзначити деякі різновиди:

  • Стандартні (flat). Мають пряжку і кільце для кріплення повідця. Можуть бути різних кольорів і конфігурацій. Повинні зручно сидіти на шиї собаки, не здавлюючи її.
  • Самоблокується нашийник або мартингал. Застосовується до порід собак з вузенькими головами. При спробі собаки вислизнути з нашийника, він затягується на шиї до її розміру;
  • Круглий нашийник. Дуже ефективний аксесуар і до того ж має особливу відмінну рису, він не витрает під собою шерсть у тварини;
  • Нашийник з адресніком, не тільки виконує функції контролю на Вашим вихованцем, а й може врятувати собаку коли вона випадково загубиться, корисний і потрібний аксесуар який піклується про те що б Ваш пес був знайдений.
  • Нашийник зашморг. Для ефективності таких гаджетів їх потрібно правильно налаштувати і одягнути.

Так само великою популярністю користуються, і власники чотириногих часто хочуть купити нашийник з шипами (аверсивного). Дуже ефектно смотртся темний нашийник зі шкіри з блискучими шипами, він надає особливий шарм вашому вихованцеві. Серед яких так само потрібно виділити основні характеристики моделі:

  • Нашийник з шипами на зовнішній стороні. Застосовуються зазвичай, як прикраса для собак. Не забувайте, що граючи з іншими собаками, ваш вихованець в такому нашийнику може їх травмувати.
  • Нашийник з ланцюга (ланцюгові). Це нашийники, які безконтрольно затягуються на шиї собак на відміну від мартингалів. Вони дуже небезпечні у використанні, так як можуть завдати значної шкоди вихованцеві або привести навіть до летального результату. Якщо вам хочеться саме такий нашийник, тоді може знадобитися консультація досвідченого тренера, який зможе правильно підібрати розмір нашийника;
  • Строгий ошийник для собак з внутрішніми шипами. Такі нашийники застосовуються для неконтрольованих і агресивних тварин. Хоча краще підійти до цього питання більш гуманно і краще звернутися до досвідчених дрессировщикам, щоб уникнути носіння подібних нашийників.

Шкіряний нашийник преміум якості від світових виробників

Амуніція для собак на будь-який вихід і привід! Дизайн нашийника може бути різним, ромі того, підбираючи амуніцію, обов'язково враховуйте породу собаки і її специфіку. Є такі породи, для яких взагалі використання нашийників не рекомендується через особливості будови їх шиї, щоб уникнути задушення тварини. Для таких тварин краще використовувати шлейки.

Вибір аксесуарів в нашому інтернет-зоомагазині дуже величезний. Крім того, ми пропонуємо нашим покупцям ознайомитися з іншими допоміжними товарами: поводками, шлейками, або рулетка для собак, собачими намордниками і іншими товарами.

У нашому зоомагазині Ви задовольните всі свої бажання і зможете купити амуніцію для собак на будь-який смак!

 

.