Pronature Original

Ще 11 Товарів...

Корм Pronature Original запорука успіху і стабільної канадської якості на ринку продуктів харчування для тварин

Сухий корм преміум класу Пронатюр Ориджинал містить в своєму складі натуральні компоненти і органічні трави, які в повній мірі забезпечують всі природні потреби домашніх улюбленців.

Однак, команда розробників не зупиняється на досягнутому, а продовжує створювати нові формули кормів. Так був створений Pronature Original New, до складу якого входить зелень і вітамін Е (токоферол). Виробники харчування не використовують при виготовленні корму субпродукти тварин, ароматизатори і синтетичні барвники.

Pronature Original відгуки в зоомагазині Petko.com.ua

На ринку кормів для домашніх вихованців є дві головні лінійки: Пронатур Ориджинал Класик і Пронатур Ориджинал Делюкс. У кормах Pronature Original Deluxe відсутні пшениця, соя і кукурудза.

Сухий корм Pronature Original для собак і кішок - це харчування супер-преміум класу, яке виробляється в Канаді і має величезну популярність серед власників домашніх тварин завдяки своїм відмінним смаковим і поживним якостям.

Крім того, виробники постійно вдосконалюють і розширюють асортимент своєї продукції, призначеної для живлення собак і кішок різних порід, розмірів, віку і потреб.

Pronature Original для кішок купити з гарантією якості

  • Пронатюр Ориджинал для котів і собак  має безліч корисних властивостей:
  • Дуже добре підходить для щоденного вживання;
  • Нормалізує процеси травлення, допомагає виводити шерсть з шлунка у котів;
  • На вищому рівні захищає нирки і сечову систему тварин;
  • Містить в своєму складі достатню кількість вітамінів і мінеральних комплексів;
  • Великий асортимент раціонів Пронатюр Ориджинал дозволяє власникам підібрати харчування, яке найкраще підійде для чотириногого друга.

У нашому магазині ви зможете купити корм Pronature з доставкою по Україні та за найбільш прийнятними цінами. Не забудьте замовити найкращий корм для своїх домашніх улюбленців! Не відкладайте, телефонуйте прямо зараз!