Замінник котячого молока

Замінник котячого молока купити в зоомагазині petko.com.ua

Навіть у котів юний вік - дуже важливий період фізіологічного росту і розвитку. Дуже багато людей намагаються завести у себе вдома тварини, слідуючи поширеному принципу - чим раніше, тим краще. Але, тут виникає дуже багато протиріч і труднощів, про які повинен знати кожен власник чотириногого друга.

Сухе молоко для кошенят - правильний раціон для розвитку кошеня

У ранні роки розвитку, травна система кішечки дуже чутлива до прийнятої їжі, а значить, власникам тварин потрібно бути готовим до того, що доведеться докласти максимальних зусиль, щоб забезпечити свого домашнього вихованця правильним і корисним раціоном на постійній основі. Може доведеться подбати і про вітамінні добавки або вибрати і купити суміш для вигодовування кошенят.

До певного фізіологічного віку кошенята отримують котяче молоко. Саме воно, в формі натурального біологічного матеріалу є якісним джерелом поживних і корисних речовин для росту і розвитку підростаючої тварини.

Якраз під такі цілі і розробили сухе молоко для кошенят.

Якщо Ви не можете підібрати необхідний раціон або вибрати пляшечки для годування кошенят, просто зв'яжіться з нашими менеджерами, які допоможуть вибрати смачний і збалансований продукт для вашого домашнього вихованця!