Інтернет магазин Petko
укр
  • Пн.-Пт. - 1000-1800
  • Сб., Нд. - вихідний

Корм для собак

0

Замовити корм для собак і цуценят за низькою ціною

Корм для собак і цуценят

Корм для собак - збалансований раціон харчування, необхідний для правильної роботи внутрішніх органів і самопочуття домашнього вихованця. При розробці раціону корми холістікі, компанії використовують спеціальні формули коефіцієнтного співвідношення корисних мікро- і макроелементів, що дозволить тварині отримувати добову норму вітамінів, мінералів.

Перш ніж придбати корми для тварин, необхідно розуміти, що таке харчування розробляється в залежності від персональних особливостей тварини, вік і порода. За рахунок цього власники домашніх вихованців можуть купити різні варіації збалансованого харчування на кожен день:

  • Для дрібних порід, для масивних і середніх порід собак;
  • Для цуценят і годуючих собак;
  • Сухий корм для тварин старше восьми років.

В інтернет-магазині Рetko представлений великий вибір сумішей і корма для котів, в тому числі і лікувальна лінія сумішей для тварин з хронічними і отриманими захворюваннями, ціна яких приємно порадує.

Який купити корм для собак в Києві

Якщо вирішили купити корм для собак, потрібно розуміти, що собачий сухий або вологий корм ділитися на два види: для постійного вживання, що дозволить заощадити на розробці щоденного раціону, і для тимчасового годування (лікувальні, для вагітних і годуючих, дієтичні, гіпоалергенні).

Корми преміум класу і холіцістік містять оптимально-правильне кількість компонентів натурального походження (м'ясо, злаки, яйця), комплекс пребіотиків і різні добавки природного походження, які легко засвоюються організмом тварини і не викликають відхилень з боку роботи внутрішніх органів вихованця, і різних алергічних реакцій.

Вибираючи корми і поживні суміші для великих порід собак необхідно звернути увагу на підвищений вміст білкових компонентів, які сприяють відновленню життєвих сил, правильній роботі внутрішніх органів і гарного самопочуття тварини в цілому. Крім того, в кормах для дорослих собак повинні бути присутніми складні солі, вітаміни групи А і D, що сприяють максимально швидкому засвоєнню корисних вітамінів, мінералів і макроелементів.

Відвідавши сайт профільного інтернет-магазину можна недорого придбати кращий сухий або вологий корм для собак, який здатний задовольнити добову норму споживання організму корисними вітамінами та мінералами.

Чому варто купувати гіпоалергенний корм для собак

Гіпоалергенний корм для собак - спеціальний раціон для тварин, які вимагають особливого щоденного догляду або годування під час захворювання або в період реабілітації. Гіпоалергенні корми для цуценят і дорослих собак мають ряд особливостей, які допоможуть вибрати правильний раціон для домашнього вихованця:

  • Суміші економ-класу. Як правило в складі такого корм містяться субпродукти, які замінять м'ясо і білкові злакові (кукурудза, соя), які збільшують обсяг готового продукту і сприяють швидкому насиченню організму тварини;
  • Корм преміум класу для великих порід собак і тварин більш дрібних розмірів. У складі таких сумішей містяться натуральне м'ясо, Низьковуглеводні з'єднання натурального походження, які виключають можливість набору зайвої ваги і освіти різних патологій роботи внутрішніх органів;
  • Елітні суміші супер преміум класу. В основі такого раціону міститься добірне свіже м'ясо в першокласному тандемі з екологічно чистими злаковими культурами, за рахунок чого корми швидко засвоюються і насичують організм необхідними жирами, мікро- і макроелементами, вітамінами.

Гіпоалергенні корми необхідні не тільки для тварин, у яких присутні проблеми зі здоров'ям, але і для вихованців з надмірною вагою, харчовими алергічними реакціями і порушенням роботи серцево-судинної системи. Кращий корм для тварин різного віку і породи можна недорого купити на сайті профільного магазину Рetko. На сайті профільного магазину представлена ​​найкраща адекватна ціна на суміші для тварин з особливими потребами, тому щоб купити лікувальний корм для собак, досить просто перейти в спеціальний розділ сайту.

Корм для собак: Вибрати в Україні в інтернет-магазині Petko

Корм для собак купити

Корм для собак купити в Україні можна в різних раціонах для домашніх тварин з повним забезпеченням організму добовою нормою вітамінів для молодого, зростаючого організму і дорослої тварини, організм якого вимагає дотримання правильного раціону і суворої дієти для гарного самопочуття тваринного навіть при гострих стадіях захворювання або запалення.

Як правило, корми преміум класу призначені для щоденного, повноцінного харчування. Однак, якщо у тварини спостерігаються деякі проблеми зі здоров'ям рекомендуємо порадитися з ветеринаром, перш ніж ввести суміш в раціон тварини. Для цуценят також важливо відповідально підходити до вибору сухої або консервованої суміші, це стосується тварин, яких планують відлучити від материнського молока.

Якщо не впевнені, який вид сухого або вологого корму підходить вихованцеві, рекомендуємо звернутися за допомогою до співробітників профільного інтернет-магазину Рetko. Відвідавши спеціалізований інтернет-магазин зоотоварів можна недорого придбати сухі та вологі корми для тварин будь-якого віку і породи з оперативною доставкою по Україні.Якщо не впевнені, який вид сухого або вологого корму підходить вихованцеві, рекомендуємо звернутися за допомогою до співробітників профільного інтернет-магазину Рetko. Відвідавши спеціалізований інтернет-магазин зоотоварів можна недорого придбати сухі та вологі корми для тварин будь-якого віку і породи з оперативною доставкою по Україні.