Інтернет магазин Petko
укр
  • Пн.-Пт. - 1000-1800
  • Сб., Нд. - вихідний

Корекція поведінки у собак

0

Товари для корекції поведінки собак кращої якості!

Щоб домашній вихованець став для Вас справжнім другом, а ви в свою чергу стали товаришем і вірним наставником для нього, Вам доведеться докласти дуже багато зусиль. І саме за допомогою спеціальної серії розроблених засобів привчання цуценят до туалету це стане справжнім святом не тільки для вас, але і для Вашого нового чотириногого друга.

Засоби для видалення плям після собак на «віртуальних» полицях petko.com.ua

Будь-яка собака має оригінальний, і навіть норовливий темперамент. Дуже складно уявити собі, що собака може зробити в наступну хвилину з вашими речами або предметами екстер'єру (погризти, покусати, подряпати, або навіть розірвати). З цим Вам допоможуть впоратися відлякувачі і антигризини для собак, їх можна застосовувати як всередині приміщення, так і на вулиці.

Питання виховання дуже просте, якщо використовувати перевірені товари, з сертифікатами якості від відомих брендів.

Щоб зберегти своє житло цілим і чистим, необхідно всього лише заручитися деякими перевіреними часом товарами і засобами:

  • Можна використовувати спеціальний спрей проти собачих калюж - який максимально захистить зовнішнє покриття предметів у Вас вдома. Ваш вихованець більше не буде «робити калюжі» там, де йому заманеться, а буде терпляче просити Вас прогулятися з ним на вулиці, або ж покірно справить потребу в спеціально відведеному для цього місці;
  • Розчин «розумний спрей від гризіння» - вбереже ваші меблі від невеликих механічних ушкоджень, які собака може заподіяти, наприклад, в процесі гри з Вами.
  • Також можемо запропонувати різні заспокійливі засоби, такі як антисекс для собак.

Зараз вже не варто постійно лаяти свого вихованця, коли він зробив необдуману необачність. Для кардинального вирішення подібних ситуацій якраз і передбачено цілий асортимент товарів для корекції поведінки у тварини.

Наш спеціалізований інтернет зоомагазин пропонує Вам широкий асортимент всілякої продукції, за допомогою якої Ви, наприклад, швидко привчите тварину до туалету, навчіте її не гратися з меблями, а також, вбережете своє взуття від непередбачених процесів несподіваної деформації.

Придбати товари, а також замовити швидку доставку як в Києві, так і по всій Україні, Ви запросто можете на сторінках нашого спеціалізованого сайту petko.com.ua.