Інтернет магазин Petko
укр
 • Пн.-Пт. - 1000-1800
 • Сб., Нд. - вихідний

Чому виникає артрит у котів

Артрит у котів: симптоми та лікування

Артрит у котів виникає, коли є запалення та пошкодження суглобів, що призводить до болю та скутості. Є кілька факторів, які можуть сприяти розвитку артриту у котів, включаючи генетику, вік, вагу та травми.

Однією з основних причин, чому виникає ревматоїдний артрит, є просто старіння. Коли коти стають старшими, їхні суглоби починають зношуватися та стають менш гнучкими, що призводить до запалення та болю. Ожиріння є ще одним фактором ризику, оскільки воно створює додаткове навантаження на суглоби, прискорюючи процес зношування.

Крім того, травми, такі як переломи або вивихи, також можуть викликати артрит у котів. Генетика також може відігравати певну роль у розвитку захворювання, оскільки певні породи більш схильні до захворювання. Щоб покращити життя свого улюбленця, можна купити спеціальні препарати, які пропонує наш інтернет магазин зоотоварів.

На жаль, часто важко діагностувати проблему суглобів у котів, оскільки вони схильні приховувати свій біль і дискомфорт. Однак якщо ви помітили, що ваша кішка кульгає, їй важко стрибати або підніматися сходами, або вона менш активна, ніж зазвичай, це може бути ознакою артриту. Раннє виявлення та лікування можуть допомогти впоратися із захворюванням, покращити якість життя вашої кішки і дізнатися, чи можна вилікувати котика.

Як розпізнати артрит у котів: симптоми та діагностика захворювання

артрит у котів симптомиАртрит — поширене захворювання, яке вражає багатьох котів у віці. Артрит у котів симптоми виявити та діагностувати хворобу може бути складно, оскільки коти вміють приховувати свій біль. Але при ретельному спостереженні та регулярних оглядах можна вчасно виявити артрит і забезпечити своєму котячому другу необхідне лікування. Ось кілька показників, як зрозуміти, що ваш улюбленець хворий:

 • Небажання рухатися або гратися;
 • Зміна звичок догляду;
 • Тяжкість діставання до певних частин тіла;
 • Кульгання тощо.

Одним із найпоширеніших симптомів артриту у висловухих кішок є небажання рухатися або грати так багато, як раніше. Вони можуть стати більш малорухливими, витрачати більше часу на сон і уникати стрибків на високі поверхні. Ви також можете помітити, що ваша кішка кульгає, їй важко ходити або відчуває біль, коли ви торкаєтеся певних частин її тіла.

Ще однією ознакою артриту у кішок є зміна їх звичок догляду. Через біль у суглобах вашій кішці може бути важко дістатися до певних частин тіла, що призводить до сплутаності шерсті або повної відсутності догляду. Вони також можуть мати проблеми з використанням лотка або підйомом і спуском сходами.

Якщо ви підозрюєте, що у вашої кішки проблеми з суглобами, важливо відвести її до ветеринара для постановки правильного діагнозу. Ветеринар може провести фізичний огляд, зробити рентген або аналізи крові, щоб підтвердити діагноз. Після постановки діагнозу ветеринар може порекомендувати комбінацію ліків, контролю ваги та фізіотерапії, щоб допомогти впоратися з артритом вашої кішки та забезпечити їй комфорт.

Таким чином, артрит у котів симптоми та лікування вимагає ретельного спостереження за їхньою поведінкою та звичками. Якщо ви підозрюєте, що у вашої кішки артрит, дуже важливо запланувати візит до ветеринара для правильного діагнозу та плану лікування. За умови правильного догляду ваш котячий друг може жити комфортним і щасливим життям, незважаючи на артрит. Щоб забезпечити правильний догляд, слід купити лікувальний корм для котів.

Ефективні методи лікування артриту у котів

лікування артриту у котівАртрит у кішок є поширеним і болісним захворюванням, яке може значно вплинути на якість їхнього життя. На щастя, існує кілька ефективних методів лікування артриту у котів, які можуть полегшити їхній біль і покращити їх рухливість. Серед них:

 • Використання медикаментів;
 • Регулювання ваги;
 • Здорове харчування;
 • Регулярні фізичні вправи;
 • Фізична терапія;
 • Створення комфортних умов.

Одним з найбільш ефективних методів лікування артриту у кішок є використання медикаментів. Нестероїдні протизапальні засоби (НПЗЗ), такі як мелоксикам, карпрофен і фірококсиб, можуть допомогти зменшити запалення та полегшити біль. Однак важливо зазначити, що не всі НПЗЗ безпечні для котів, і їх повинен призначати лише ветеринар. Для підтримки, варто також використовувати вітаміни для котів.

Окрім медикаментів, є кілька інших методів, чим вилікувати артрит у котів. Регулювання ваги може відігравати вирішальну роль у зменшенні впливу артриту на котячі суглоби. Здорове харчування та регулярні фізичні вправи можуть допомогти котам підтримувати нормальну вагу та підтримувати їхні суглоби в хорошому стані.

Фізична терапія та реабілітація також можуть бути корисними для кішок з артритом. Легкі вправи та розтяжка можуть допомогти покращити рухливість і зменшити біль. Гідротерапія, яка передбачає плавання або ходьбу на підводній біговій доріжці, може бути особливо ефективною.

Нарешті, створення комфортного та сприятливого середовища може значно змінити якість життя кота. М’яка підстилка, легкий доступ до їжі та води та ящики для туалету з низькими бортами можуть полегшити пересування котів із артритом.

Підсумовуючи, лікування в домашніх умовах може бути ефективним при використанні певних рекомендацій та правил. При належному догляді коти з артритом можуть насолоджуватися комфортним і щасливим життям.

Перейти в каталог