Акція -10% Кешбек від MONOBANK при оплаті картою на сайті

Інтернет магазин Petko
укр
 • Пн.-Пт. - 1000-1800
 • Сб., Нд. - вихідний

Simparica (Сімпаріка) Таблетки від бліх і кліщів для собак

11

Cімпаріка (Simparica) - протипаразитні таблетки для собак з Америки

Сімпаріка - комплексний зоопрепарат американської компанії, який на 100% захищає тваринного більш ніж від 8 видів кровосисних паразитів. За багаторічну термін існування концерну Simparica провела численні дослідження і аналіз, як впливають личинки паразитів на фізіологічний стан собак різного віку, і яка необхідна дозування діючих компонентів для забезпечення тривалого захисту.

В результаті досліджень з'явилися препарати для собак Сімпаріка, які ефективно захищають тварину від кровосисних паразитів і не порушують роботу внутрішніх органів, оскільки повільно виводяться природним шляхом. Таблетки Сімпаріка підходять собакам всіх порід та віку, тому застосовувати препарат можна навіть цуценятам і особинам з низькими ваговими показниками.

В Україні ефективні американські таблетки Сімпаріка від бліх і кліщів, можна купити на сайті профільного магазину Petko, ціна яких нижча за аналогічні препаратів інших брендів. Також, в каталозі магазина можна недорого замовити краплі від кліщів для собак для екстреної обробки тварини в домашніх умовах.

Сімпаріка таблетка для собак - застосування і дозування

Сімпаріка таблетка для собак від бліх та кліщів забезпечує повне знищення паразитів через 8-12 годин після застосування. Дія активних компонентів таблеток Сімпаріка зберігається протягом 30-35 днів, після чого рекомендується провести повторну обробку тварини. Щоб убезпечити собаку від зараження небезпечними захворюваннями після укусу блохами, кліщами, важливо дотримуватися рекомендовану дозу, яка вказана в інструкції до застосування і на упаковці ліків:

Сімпарика таблетка для собак

 • Сімпаріка 20-40 для тварин з такою вагою,  разова доза активних компонентів препарату не повинна перевищувати 80 мг;
 • Сімпаріка 40-60 кг для собак, концентрація компонентів повинна бути збільшена до 120 мг;
 • Для більш дрібних порід таблетки Сімпаріка 5-10 містять 20 мг активних речовин;
 • Собакам середніх розмірів підійдуть таблетки Сімпаріка 10-20 з дозуванням активної речовини в 40 мг;
 • Тваринам 2,5-5 кг застосовують таблетки в 10 мг;
 • Препарат з концентрацією 25 мг можуть застосовуватися цуценятам, але після попередньої консультації з ветеринаром;
 • Для собак, чия вага перевищує 60 кг, рекомендується підібрати дозування з комбінації декількох таблеток.

Як і будь-який інший засіб від кліщів для собак, таблетки Сімпаріка - фармакологічний препарат, тому перед вживанням потрібно провести ретельний огляд тварини і проконсультуватися з фахівцем.

Сімпаріка таблетка від кліщів і бліх - чи безпечно засіб для цуценят

Сімпаріка таблетка захищає тварину від паразитів протягом 5 тижнів, відповідно однієї упаковки ліків вистачить щоб убезпечити вашого вихованця практично на весь період активності комах. Препарат Сімпаріка виробляється з натуральних органічних компонентів, за рахунок чого засіб безпечно для самочок в період виношування і годування потомства. Також, Сімпаріку можна застосовувати цуценятам, які досягли віку 8 ​​тижнів з вагою понад 1,3 кг.

Відгуки заводчиків про препарат Сімпаріка тільки позитивні:

 • Знижується ризик зараження небезпечними захворюваннями, які переносять блохи, кліщі;
 • Відсутність побічних реакцій, в тому числі і алергічних реакцій;
 • Ліки забезпечує надійний захист від вушного кліща, підшкірного кліща і корости.

Перед застосуванням американського фармакологічного кошти від кліщів, не зайвим буде проконсультуватися з ветеринаром і привести тварину на огляд. Це пов'язано з тим, що у цуценят ще слабо розвинена імунна система і організм може бути занадто чутливий до антипаразитарним компонентів.

На сайті профільного магазину Petko можна недорого таблетки Сімпаріка купити для собак дрібних порід і великих особин з оперативною доставкою по Україні Також, в каталозі онлайн-майданчики можна купити таблетки Нексгард Спектра для собак, які захищають тварин від комарів і гельмінтів.

Сімпаріка для собак - переваги і відгуки ветеринарів

Купити Сімпарика таблетка для собак

Сімпаріка для собак - кращий засіб для захисту тваринного в період активності комах. Відгуки ветеринарів тільки підтверджують інформацію, яку вказав виробник в описі до препарату:

 • Ліки безпечно для людей і інших домашніх тварин;
 • Дія препарату Сімпаріка не знижується після контакту з водою;
 • Активні компоненти не накопичуються в печінці тваринного і поступово виводяться з фекаліями;
 • Тварини із задоволенням поїдають таблетки, за рахунок приємного смаку і запаху;

Ліки можна вживати незалежно від графіка годування вихованця.
Якщо не знаєте, скільки коштує, то на Сімпаріка ціна, рекомендуємо відвідати профільний онлайн-магазин Petko. У каталозі магазина представлений великий вибір протипаразитних засобів для комплексної і екстреної захисту. Щоб купити таблетки від кліщів для собак досить перейти в спеціальний розділ сервісу або зателефонувати за телефонами, вказаними на сайті. Щоб заощадити на покупці радимо відвідати інші розділи сайту і оформити комплексне замовлення на 500 гривень і більше, щоб скористатися безкоштовною доставкою по Україні.