Carnilove

Ще 12 Товарів...

Carnilove беззерновой корм Холістік класу для котів і собак

Carnilove корм для собак і кішок, по максимуму наближене до їжі диких тварин. Коду-то їжа людини і домашніх вихованців була дуже схожа з-за їх спільно проживання. У раціон диких тварин входять м'ясо, кістки видобутку, лісові ягоди, трави, тому найоптимальнішою і фізіологічно правильної для собак і котів буде саме така їжа.

Корм Карнілав - це продукт, найбільшими перепонами відповідний природному харчуванню вихованців, що набагато краще засвоюється, при цьому забезпечуючи організм всім необхідним для нормального функціонування органів і систем тваринного

Carnilove гіпоалергенний корм не має в своєму складі зернових культур, так як вони не належать до природного раціону диких собак і кішок.

Carnilove корм для собак відгуки

Про корм Карнілав Холістік для котів і собак можна зустріти тільки позитивні відгуки,
його склад натуральний і максимально наближений до раціону диких тварин. Власники домашніх вихованців і ветеринари рекомендують цей корм, як основний корм для котів і кішок на кожен день.

Для того, щоб корм Холістік для кішок був максимально наближеним до їжі диких тварин, для його виготовлення використовують м'ясо північного оленя, дикого кабана, індички, фазана, лосося. Тим самим забезпечують організм потрібними амінокислотами. Крім того, на організм сприятливо впливають антиоксиданти і вітаміни, яких багато в лісових ягодах, овочах, травах.

Carnilove для собак

створений для вихованців, не залежно від їх розмірів. Ідеально підходить, тим собакам, які піддаються великим фізичним навантаженням: беруть участь в змаганнях, мисливських собак, тварин проживають у вольєрах і проводять багато часу на свіжому повітрі, зокрема в холодну пору року.

Завдяки великій кількості м'яса, собака дуже швидко відновлюється і постійно підтримується відмінне здоров'я і прекрасна форма.

Склад корму:

  • 70% - м'яса диких тварин;
  • ягоди, овочі, трави з лісу;
  • не мають злаків і картоплі.

Карнілав для котів купити в Інтернет Зоомагазині Petko

Ви також можете переглянути каталог магазину і відвідати категорію Миски і годівниці для собак і вибрати свого вихованця нову якісну миску або Автогодівни.

Сухий корм для кішок Carnilove складається з шести специфічних ароматів і основних напрямків Карнілав для кошенят, особливо затребуваний Carnilove для стерилізованих кішок, також для активних котів і любителів пасивного проведення часу і для вихованців з проблемами травлення.

Крім того, в асортименті є також Карнілав консерви для собак виготовлені виключно з натурального м'яса і дуже високої якості, а також корм для великих порід кішок у вигляді великих гранул. Складається з 60% м'яса диких тварин, що цілком ублаготворяет потреби тварин в ньому. Ризик ожиріння знижується завдяки тому, що в склад не входять картопля і злакові культури.