Інтернет магазин Petko
укр
  • Пн.-Пт. - 1000-1800
  • Сб., Нд. - вихідний

Carnilove (Карнілав) Корм для собак і котів

52
Фільтр
Відображено товарів із
Всі Вибрані (0)
В даний момент у вас немає обраних фільтрів
Ви вибрали:
Ви відкинули:
Ціна
Товари для собак
  • (13)
  • (10)
  • (5)
  • Показати всі
Товари для котів
  • (11)
  • (9)
  • (4)
  • Показати всі
Дивитись ще

Carnilove корм для собак Холістік класу

Carnilove корм для собак купити

Carnilove корм для собак і котів, по максимуму наближене до їжі диких тварин. Коду-то їжа людини і домашніх вихованців була дуже схожа з-за їх спільно проживання. У раціон диких тварин входять м'ясо, кістки видобутку, лісові ягоди, трави, тому найоптимальнішою і фізіологічно правильної для собак і котів буде саме така їжа.

Корм Карнілав це продукт, найбільшими перепонами відповідний природному харчуванню вихованців, що набагато краще засвоюється, при цьому забезпечуючи організм всім необхідним для нормального функціонування органів і систем тваринного. Кращий сухий корм для собак не має в своєму складі зернових культур, так як вони не належать до природного раціону диких собак і кішок.

Створено для вихованців, не залежно від їх розмірів. Ідеально підходить, тим собакам, які піддаються великим фізичним навантаженням: беруть участь в змаганнях, мисливських собак, тварин проживають у вольєрах і проводять багато часу на свіжому повітрі, зокрема в холодну пору року. Завдяки великій кількості м'яса, собака дуже швидко відновлюється і постійно підтримується відмінне здоров'я і прекрасна форма.

Сухий корм Carnilove відгуки

Ознайомитися і почитати про корм Carnilove відгуки можна тільки позитивні, його склад натуральний і максимально наближений до раціону диких тварин. Власники домашніх вихованців і ветеринари рекомендують цей корм, як основний корм для котів і кішок на кожен день.

Для того, що б корм Карнілав для собак був максимально наближеним до їжі диких тварин, для його виготовлення використовують м'ясо північного оленя, дикого кабана, індички, фазана, лосося. Тим самим забезпечують організм потрібними амінокислотами. Крім того, на організм сприятливо впливають антиоксиданти і вітаміни, яких багато в лісових ягодах, овочах і цілющих травах.

Вибираємо корм Carnilove для котів

Корм Carnilove для котів купити

Важливо годувати кішку їжею, багатою якісними білками, жирами, вітамінами і необхідними поживними речовинами з адекватним і збалансованим рівнем незамінних амінокислот для здорового росту і оптимального розвитку організму.

Корм Carnilove для котів складається з шести специфічних ароматів і основних напрямків Карнілав для кошенят, особливо затребуваність Carnilove для кастрованих котів, а також Карнілав для великих кішок у вигляді великих гранул, щоб поліпшити відмінний стан мішц, кісток і з'єднувальних тканин, таких порід як Мейн Кун , Американський Бобтайл, Сибірська кішка. Не залишилися без уваги і любителі пасивного проведення часу і коти з проблемами травлення.

Крім того, на віртуальних полицях інтеренет магазину широко представлений вологий корм для собак, серед якого Ви можете знайти консерви Карнілав для собак, які виготовлені виключно з натурального м'яса і дуже високої якості. Склад яких остоит з 60% м'яса диких тварин, що цілком ублаготворяет потреби тварин в ньому. Ризик ожиріння знижується завдяки тому, що в склад не входять картопля і злакові культури.

Якщо у вашого вихованця спостерігаються патологічні зміни в стані здров'я, і ​​ветеринари рекомендували Вам змінити раціон харчування, Ви також можете переглянути каталог магазину і відвідати категорію лікувальний корм для котів і вибрати свого вихованця приписів Ветеринарна дієту.