Відгуки наших клієнтів

Відгуки

Дуже задоволена цим Интернет-магазином! Швидко відповідають, замовлення доставляють швидко. Ніколи не було непорозумінь. ДЯКУЮ ЩО ВИ Є!
Замовляю вже не вперше, вибір кормів вражає, ціни радують, швидкість обробки заказів турбо!
Замовляю у Петко корми, консерви, смаколики і засоби для догляду для своєї кішечки Нори. Найчастіше всі товари в наявності, а якщо чогось немає, то менеджер завжди порадить якісний аналог. Після покупок залишаються тільки приємні враження. Також в цьому зоомагазині оптимальні ціни і регулярні знижки. Щиро раджу!
У мене вдома і маленький песик Люк, і домашня кішка Соня, тому закупки в зоомагазині роблю регулярно і в досить великих об'ємах. На сайті великий вибір кормів та консерв, також дуже виручає наявність ветеринарних препаратів, все можна замовити в одному місці. Є безкоштовна доставка. Все працює дуже злагоджено!
Купую корми тільки в Петко! Сервіс - супер, все завжди чітко і професійно. Був час, коли не могла підібрати корм для свого коргі, менеджер кожного разу терпляче підбирав різні варіанти, пояснював, який склад підійде краще, розпитував про особливості мого Оскара. Нам вдалося знайти ідеальний варіант! Тому я тепер назавжди клієнт Петко!
Додати відгук

Ваш відгук

* - поля обов'язкові для заповнення