Корм для собак

Популярні товари

Ще 2 Товарів...

Корм для собак і цуценят купити за низькою ціною

Вірно обраний собачий корм дозволить організувати для улюбленого вихованця збалансований і корисний раціон на кожен день. У таких продуктах використовуються спеціальні формули, щоб організм вихованця отримував певну кількість потрібних мінералів, вітамінів і мікроелементів. Собачий корм різноманітний за своїми характеристиками і властивостями.

Перед тим як купити корм для собак Холістік класу, потрібно розібратися з деякими нюансами і різновидами. Коли заходить розмова про вихованців, у яких виявляються алергічні реакції, розлади шлунково-кишкового тракту, недостатністю органів, в такій ситуації дуже до речі буде лікувальний корм для собак купити.

Так само найважливішим фактором є вік вихованця, певний період має персональними особливостями. Дивлячись на вік тварини, виділяють наступні варіації:

  1. Корм для цуценят та юніорів, підходить вихованцям які не досягли дворічного віку.
  2. Корм для дорослих собак, такий період годування проходить в діапазоні від двох до семи років.
  3. Сухий корм для літніх собак, на такий план харчування потрібно переходить з восьмого року життя.

Сухой корм для собак купити в Києві з доставкою по Україні

Так само не варто випускати з уваги зовнішні дані тварини, сухий корм має різні розміри і фракції. Дуже великі крокети не підійдуть для вихованців маленьких порід - для таких дружків наш зоомаркет пропонує спеціальний корм для малих порід собак.

Так само для активних або службовим собакам, які постійно тренуються, потрібен собачий корм з підвищеним рівнем вмісту білка.

На нашому сайті представлені виробники та бренди, на будь-який смак і гаманець від домашньої качечки, до дикої дичини ... Від економ класу до кормів супер преміум категорії і закінчуючи вищою категорією, корм Холістік для собак.

 Гіпоалергенний корм для собак при алергії купити

На наших сторінках підібраний різноплановий корм. Розділити наш великий вибір кормів можна на три основні групи:

  • Економ-класу раціон. Його специфікою є застосування в якості субпродуктів такі елементи як соя, кукурудза, але мають і свої переваги - вартості. Цей продукт не завжди різноманітний і насичений натуральними макроелементами, але підібравши перевірений бренд, можна добитися відмінного результату за мінімальний бюджет.
  •  корм для собак преміум класу. Створюючи цей продукт використовуються продукти високої якості. Джерелом білка, наприклад, в такому раціоні є справжнє м'ясо. З таким харчуванням можна не так переживати за вага тварини.
  • Корм для собак супер преміум класу - це найкращі інгредієнти. Такий раціон готуватися з добірного м'яса в симбіозі з першокласними злаковими. Плюси такого харчування очевидні: висока засвоюваність, збалансований вміст жирів, мінералів і необхідних для життя елементів.

Наш інтернет магазин зоотоварів здійснює доставку товарів по Києву і всій Україні, надаючи кращий сервіс за адекватні кошти. На petko.com.ua можна також консерви для собак купити від відомих брендів, таких як Royal Canin, Belcando, Brit Care, Carnilove, та безліч інших торгових марок.

 

.