Лікувальний корм для собак

2820  грн
3480  грн
Пакування 14 кг
2096  грн
2618  грн
Пакування 12 кг
Ще 12 Товарів...

Лікувальний корм для собак купити в інтернет зоомагазині Petko.com.ua

Кожен організм відчуває вплив від дії зовнішніх чинників, наприклад, таких як температура і бактерії. Наші домашні чотириногі вихованці, на жаль, не виняток. Щоб підтримувати здоров'я і активність домашньої тварини необхідно використовувати не тільки прописані ветеринаром медикаменти, а й сухий лікувальний корм, як основний раціон харчування.

Його використовують в 2 випадках: або за призначенням ветеринара, або в силу фізіологічних особливостей породи тварини, наприклад, у випадках, коли собака має якусь схильність до алергічних захворювань прекрасно допоможе Вам якщо купити Роял Канин Аналердженик. Вартість такого продукту, звичайно ж, відрізняється і може істотно різнитися між собою, беручи до уваги країну виробника і бренд. В асортименті он лайн магазину Petko завжди можна вибрати лікувальне харчування для собак від таких іменитих світових брендів, як лікувальний корм Royal Canin, Хілс лікувальний корм для собак і Eukanuba, а також Purina Veterinary Diets.

Запорука здоров'я грамотно підібраний гіпоалергенний корм для собак

За допомогою проффесионально розробленого лікувального харчування для тварин, Ви швидко можете прискорити процеси відновлення життєвих сил свого домашнього вихованця, а також максимально зміцнити життєво важливу діяльність його імунної системи перед різними недугами або хворобами.

Але, завжди варто розуміти, що навіть якісний сухий лікувальний корм Роял Канін, не є 100% панацеєю перед можливими недугами і захворюваннями. Найправильніший і оптимальний результат досягається виключно з використанням перевірених медикаментозних ветеринарних препаратів і засобів які представлені в категорії зоомаркету ветеринарія для собак. Тільки в грамотному поєднанні у вас є хороша можливість підвищити лікувальний ефект від гастрономічного раціону вашого домашнього улюбленця.

Лікувальні консерви для собак купити в нашому ЗооМаркете Petko

На спеціалізованих сторінках нашого інтернет зоомагазину представлений не тільки Royal Canin Hepatic для собак, але перевірений часом і заслужив добру репутацію лікувальний корм Хілс для собак, а також різноманітний вибір вологого харчування як лікувальні консерви від відомих вітчизняних і європейських виробників, які рясніють своєю різноманітністю і призначенням.

Оформити замовлення для вашого цуценя або дорослого собаки, не складає ніяких труднощів! Потрібно всього лише підібрати необхідний варіант і оформити покупку в 1 клік мишкою, без зайвої і часом стомлюючої реєстрації! А якщо все ж у Вас виникають певні труднощі з підбором товару або його покупкою, зверніться до наших консультантів, які з радістю допоможуть Вам вибрати необхідний продукт.

Здійснюємо доставку в усі населені пункти України, а також надаємо послуги з адресної кур'єрської доставки в Києві!

 

.