Orijen

Orijen (Оріджен) купити в Києві з безкоштовною доставкою

Корм холістік класу Orijen - це натуральний раціон харчування для котів і собак. Він має в своєму складі багато білків, невелика кількість вуглеводів, не включає зерно. Виготовлений зі свіжих, натуральних інгредієнтів. Його відносять до корму класа Холістік.

Складові компоненти легендарного корма Orijen (Оріджен) для цуценят великих порід, правильно збалансовані, прості в засвоєнні. М'ясо, високої якості, свіжі овочі і фрукти, риба, водорості - найнеобхідніше для здоров'я і активного способу життя ваших вихованців. Якщо хочете, щоб ваші вихованці були завжди здоровими, радісними, активними, значить вам, просто необхідно

Orijen корм для собак купити 

Компанія потурбувалася про виключення проблем з переварюванням корма. Сухий корм Оріджен не викликає здуття, діарею та інші проблеми шлунково-кишковим трактом. У його складу не входять компоненти, які важко засвоюються і містять велику кількість вуглеводів, особливо це стосується собак похилого віку та цуценят.

Оріджен - це високий вміст білка і низька кількість вуглеводів. Такий склад оберігає їх від появи зайвих кілограмів, а також цукрового діабету.

Orijen корм для котів канадський знак якості!

Асортимент компанії величезний. Ви підберете такий склад корма, який найбільше подобається вашому вихованцеві - курка, індичка, риба і навіть екзотичні види м'яса. Для котів із зайвою вагою відмінно підходить низькокалорійна дієта.

Переваги корма Orijen:

  • використання натурального м'яса і субпродуктів;
  • до складу входять природні консерванти, натуральні вітаміни та мінеральні комплекси;
  • широке поширення (легко знайти в будь-якому зоомагазині).

Перед тим як Orijen (Оріджен) Cat Kitten купити обов'язково враховуйте вік, вагову категорію, індивідуальні пристрасті ваших домашніх вихованців. Слідкуйте, щоб завжди у тварини був доступ до свіжої води.