Інтернет магазин Petko
укр
 • Пн.-Пт. - 1000-1800
 • Сб., Нд. - вихідний

Bonharen (Бонхарен) Препарат для лікування захворювань опорно-рухового апарату у собак та котів

Код товару 175178
1491  грн
В наявності
Упаковка :
6 мл
Відгуків ще немає
Додати відгук
Бренд
Contipro
Упаковка
6 мл
Препарат для лікування захворювань опорно-рухового апарату у собак та котів Бонхарен (Bonharen) Являє собою лікарський ветеринарний препарат, який призначають для лікування артритів, артрозів, тендовагінітів, тендинозів, бурситів та остеохондрозів неінфекційної етіології у коней, собак та кішок.
Безкоштовно
Кур'єр по Києву - від 1000 грн,
Самовивіз з Пошти - від 2000 грн,
Кур'єр по Україні - від 3000 грн.
Готівкою кур'єру,
Накладений платіж,
Передоплата на карту / на рахунок,
Онлайн оплата на сайті.
Опис
Характеристики
Відгуки
Доставка і оплата

Препарат для лікування захворювань опорно-рухового апарату у собак та котів Бонхарен (Bonharen)

Являє собою лікарський ветеринарний препарат, який призначають для лікування артритів, артрозів, тендовагінітів, тендинозів, бурситів та остеохондрозів неінфекційної етіології у коней, собак та кішок. Препарат являє собою 1% розчин для ін'єкцій, в якому, як основна діюча речовина, міститься гіалуронова кислота у формі гіалуронату натрію 10 мг/мл.

Гіалуронова кислота - це природна складова частина синовіальної рідини суглоба, що забезпечує його нормальне функціонування. Бонхарен застосовується як підшкірно, так і внутрішньовенно, має протизапальний ефект, відновлює рухливість і знижує больовий синдром, відновлює фільтраційну та продукувальну функцію синовіальної мембрани, відновлює еластичність суглобового хряща та заповнює його дефекти. Можливе використання під час вагітності та лактації.

Показання для застосування Бонхарена:

 • хронічні, гострі та підгострі артрити, артрози;
 • поліартроз;
 • дисфункції суглобів, яким супроводжує кульгавість;
 • хронічні та гострі тендиніти, тендовагініти;
 • остеохондрози та бурсити неінфекційного походження;
 • виразки та рани рогівки;
 • хронічні та гострі кератити, кон'юнктивіти та кератокон'юнктивіти.

Препарат вводять підшкірно або внутрішньовенно, при очних захворюваннях препарат капають у вічі. Курс лікування: 3-7 ін'єкцій, інтервал між якими становить 5-7 днів.

Розрахунок для однієї ін'єкції: 0,01 мл лікарського засобу на 1 кг ваги – для коней; 0,1 мл із розрахунку на кілограм ваги котів та собак менше 5 кг; 0,05 мл із розрахунку на кілограм ваги для собак понад 5 кг.

Протипоказання та побічні дії:

 • Бонхарен не призначають одночасно з еритроміцином, амоксициліном, цефквіномом та іншими катіонактивними протимікробними препаратами. У місці ін'єкції може виникнути припухлість, яка зникне протягом 1-2 діб.

Загальні відомості

 1. Бонхарен (Bonharen) — лікарський засіб, призначений для лікування артритів, арт тендовагінітів неінфекційної етіології у коней, собак та кішок.
 2. Бонхарен містить як діючу речовину гіалуронову кислоту у формі гіалуронату натрію — 10 мг/мл, а як допоміжні речовини натрію хлорид і воду для ін'єкцій.
 3. Лікарський засіб не містить генно-інженерно-модифікованих продуктів.
 4. На вигляд Бонхарен є безбарвним прозорим розчином.
 5. Бонхарен випускають у формі стерильного розчину, розфасованим по 2 і 6 мл у стерильні скляні флакони відповідної місткості, закупорені гумовими пробками та укріплені алюмінієвими ковпачками. Кожен флакон маркують російською мовою із зазначенням найменування організації-виробника, її адреси та товарного знаку, назви, призначення та способу застосування лікарського засобу, назви та вмісту діючої речовини, терміну придатності, умов зберігання, обсягу препарату у флаконі, дати виготовлення, номера серії , написів «Для тварин» та «Стерильно», інформації про підтвердження відповідності, номери державної реєстрації та забезпечують інструкцією із застосування.
 6. Зберігають препарат у закритій упаковці виробника у захищеному від світла та недоступному для сторонніх осіб місці, окремо від продуктів харчування та кормів при температурі від 5 до 25 °С. Термін зберігання лікарського засобу за умови дотримання умов 36 місяців з дня виготовлення.

Бонхарен не повинен застосовуватися після закінчення терміну придатності.


Фармакологісчні властивості

Діюча речовина Бонхарена - гіалуронова кислота - є з'єднанням природного походження, що є присутнім у сполучній тканині, шкірі, склоподібному тілі і в найбільш високій концентрації в синовіальній рідині ссавців. Гіалуронова кислота нормалізує клітинний склад і в'язкість суглобової рідини, покращує її змащувальну здатність, активізує рухливість гранулоцитів та макрофагів, усуває наслідки запальних процесів та сприяє відновленню фізіологічної функції суглоба. Гіалуронова кислота при парентеральному введенні у високих концентраціях накопичується в синовіальній рідині, де має свою терапевтичну дію. Бонхарен за ступенем впливу на організм відноситься до малонебезпечних речовин (4 клас небезпеки за ГОСТ 12.1.007-76),


Порядок застосування

Бонхарен призначають коням, собакам та кішкам для лікування гострих та хронічних артрозів, поліартрозів, підгострих та хронічних артритів, гострих та хронічних тендовагінітів, тендинітів, бурситів та остеохондрозів неінфекційної етіології.

Препарат вводять внутрішньовенно або підшкірно коням у дозі 0,01 мл на 1 кг маси тіла (0,1 мг/кг у перерахуванні на гіалуронат натрію), собакам масою від 5 до 80 кг – у дозі 0,05 мл/кг маси тіла ( 0,5 мг/кг за діючою речовиною), собакам та кішкам масою до 5 кг – у дозі 0,1 мл/кг маси тіла (1 мг/кг за діючою речовиною). Курс лікування становить 3-7 ін'єкцій з інтервалом 5-7 днів.

Побічних явищ та ускладнень при застосуванні лікарського засобу відповідно до інструкції не виявлено. При внутрішньовенному введенні необхідне суворе дотримання правил асептики. В окремих тварин внаслідок переміщення голки можлива поява дифузної припухлості, яка зникає через 24 – 48 годин. Бонхарен можна використовувати під час вагітності та лактації.

Бонхарен не можна застосовувати одночасно з катіонактивними протимікробними речовинами (еритроміцин, амоксицилін, цефквін), оскільки вони викликають згортання препарату.

Продукцію від тварин після застосування лікарського засобу можна використовувати у харчових цілях без обмежень.

Запобіжні заходи

 • При роботі з Бонхареном необхідно дотримуватись правил особистої гігієни та техніки безпеки, прийнятих при роботі з лікарськими засобами для тварин.
 • Забороняється використовувати порожні флакони з-під препарату для побутових цілей.
 • Бонхарен слід зберігати у місцях, недоступних для дітей.
Загальні характеристики
Бренд
Contipro
Країна виробник
Чехія
Упаковка
6 мл
Призначення
Для суглобів та зв'язок
Група товарів
Лікувальні засоби для собак і кішок
Тип
Краплі

Відгуки

Відгуків про "Bonharen (Бонхарен) Препарат для лікування захворювань опорно-рухового апарату у собак та котів" ще немає.
Будьте першим!
Додати відгук

Ви дивилися

( 1)