Інтернет магазин Petko
укр
 • Пн.-Пт. - 1000-1800
 • Сб., Нд. - вихідний

Bravecto (Бравекто) Spot-On Краплі від бліх та кліщів для собак

Код товару 1287
Нет в наличии
Відгуків ще немає
Додати відгук
BRAVECTO (Бравекто) SPOT-ON Краплі бліх і кліщів для собак Бравекто Spot-On - сучасний ефективний інсектоакарицидної препарат системної дії від бліх і кліщів у вигляді крапель для собак. Надійний захист від бліх і кліщів для собак протягом 3 місяців!
Безкоштовно
Кур'єр по Києву - від 1000 грн,
Самовивіз з Пошти - від 2000 грн,
Кур'єр по Україні - від 3000 грн.
Готівкою кур'єру,
Накладений платіж,
Передоплата на карту / на рахунок,
Онлайн оплата на сайті.
Опис
Відгуки
Доставка і оплата

Краплі Bravecto (Бравекто) Spot-On краплі від кліщів і бліх для собак

Бравекто Spot-On - сучасний ефективний інсектоакарицидної препарат системної дії від бліх і кліщів у вигляді крапель для собак. Надійний захист від бліх і кліщів для собак протягом 3 місяців!

Інсектоакарицидної препарат, розроблений фахівцями компанії MSD Animal Health (США) це надійний захист Вашого вихованця і запобігання розвитку різного роду хвороб передаються блохами і іксодових кліщів.

Застосування препарату забезпечує:

 • Для знищення бліх і захисту від бліх і кліщів для собак і цуценят з 11-тижневого віку.
 • Запобігає зараженню паразитами на протязі 3-х місяців.
 • Допомагає при лікуванні дерматитів через алергічних реакцій на бліх.
 • Має високу ефективність проти фіпронілоустойчівих бліх.
 • запобігає повторному зараженню протягом трьох місяців
 • сприяє лікуванню блошиного алергічного дерматиту, викликаного алергічною реакцією на слину бліх, який є найбільш частим супутнім захворюванням при наявності бліх у тварини
 • перешкоджає появі анемії у молодих і ослаблених собак
 • ефективний при зараженні блохами, стійких до фіпронілом
 • Діюча речовина препарату флураланер відноситься до інсектоакарицид групи ізоксазоліна і ефективний проти таких паразитів: блохи (Ctenocephalides canis і Ctenocephalides felis, іксодові кліщі (імаго і личинки Ixodes ricinus і ін.)

BRAVECTO SPOT-ON випущений в формі крапель на холку тварини. Препарат наноситься разово на холку, в недоступному для злизування місці. Загибель бліх настає через 12 годин після нанесення препарату, загибель кліщів - після 48 годин. Препарат блокує передачу нервових імпульсів, що викликає параліч і загибель паразитів.
Препарат за ступенем впливу на організм тварини відноситься до категорії "малонебезпечних", не викликає мутогенние реакцій в організмі і може застосовуватися для лікування цуценят віком старше 11-ти тижнів.

Увага! Перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з ветеринаром і зверніться за довідкою.

Бравекто купити

Бравекто Спот Он відноситься до інсектоакарицидної лікарських препаратів системної дії. До складу препарату входить діюча речовина флураланер -інсектоакаріцід групи ізоксазоліна, активний відносно бліх (Ctenocephalides felis і Ctenocephalides canis) і іксодових кліщів (імаго і личинки Ixodes ricinus, Ixodes hexagonus, Ixodes scapularis, Ixodes holocyclus, Dermacentor reticulatus, Dermacentor variabilis і Rhipicephalus sanguineus ), що паразитують на собаках.

Механізм дії флураланера полягає в блокуванні ГАМК-залежних і глутамат-залежних рецепторів членистоногих. Препарат діє як гіпервозбуждающее на нейрони, порушує передачу нервових імпульсів, що призводить до паралічу і загибелі ектопаразитів.

Бравекто Spot-On дуже ефективно знищує дорослих бліх, а також застосовується для лікування і профілактики зараження блохами (Ctenocephalides felis), для лікування і боротьби із зараженням кліщами (Ixodes scapularis, Dermacentor variabilis, Rhipicephalus sanguineus) протягом 12 тижнів. Препарат також ефективний для лікування і контролю зараження іксодових кліщів Amblyomma americanum протягом 8 тижнів.

За ступенем впливу на організм Бравекто ставиться до «малонебезпечних» речовин (4 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76), в рекомендованих дозах не викликає порушення ембріонального розвитку, а також не робить мутагенних дій.

Спосіб застосування препарату

 1. Засіб застосовують одноразово шляхом крапельного нанесення ( «spot on») на суху неушкоджену шкіру.
 2. Для цього необхідно дістати піпетку з упаковки і тримати вертикально.
 3. Потім слід повернути щільно закриту кришку піпетки за годинниковою або проти годинникової стрілки на один повний оберт.
 4. Ковпачок під кришкою повинен залишатися цілим для правильного нанесення препарату.
 5. При відкритті піпетки повинен бути чутний клац, що означає, що упаковка відкрита.
 6. Потім необхідно зняти кришку і можна наносити препарат.
 7. Для цього треба розсунути шерсть тварини біля основи черепа, щоб було видно шкіру.
 8. Піднесіть кінчик піпетки до шкіри і, натискаючи на піпетку, обережно влийте весь вміст піпетки всередину.

Можна застосовувати собакам в період вагітності і лактації.

Для великих собак (масою тіла 20 кг і більше) вміст піпетки слід наносити в 2-х місцях, для того щоб запобігти стікання препарату і втрату його ефективності.

Щоб уникнути зниження ефективності препарату купання або будь-яке занурення в воду можливо тільки через 3 дні після нанесення препарату.

Протипоказання

Не вживати препарат у разі підвищеної чутливості до активної речовини або будь-якого з додаткових інгредієнтів. Препарат не можна застосовувати цуценятам до 11-тижневого віку або собакам масою тіла менше 2 кг. Не застосовувати хворим або ослабленим тваринам. Не застосовувати тваринам з інтервалом менше, ніж 8 тижнів.

Увага!

Не можна вживати їжу, пити і курити під час роботи з препаратом. Уникати попадання на шкіру і очі. Якщо засіб потрапив в очі, повільно і обережно промийте очі водою. Відразу ж після використання продукту ретельно помийте руки з милом в теплій воді. Продукт дуже легкозаймистий. Зберігайте подалі від джерел тепла, іскор, відкритого полум'я.

Дозы препарата в зависимости от массы животного и вида используемой пипетки представлены в таблице:

Вага собаки

       (кг)

 Доза препарата ( мг/піпетка), кількість піпеток

112,5 мг

 250 мг

 500 мг

 1000 мг

1400 мг

2 - 4,5            1        
4,5 - 10             1      
> 10 - 20              1    
> 20 - 40                  1  
> 40 - 56                     1

Відгуки

Відгуків про "Bravecto (Бравекто) Spot-On Краплі від бліх та кліщів для собак" ще немає.
Будьте першим!
Додати відгук

Ви дивилися

( 1)