Brekkies

Корм Брекіс купити в зоомагазині Petko.com.ua

Власники домашніх тварин можуть спокійно довіряти харчування бренду Brekkies. Сухий корм Brekkies для собак став найпершим продуктом харчування, випущеним Affinity Petcare SPA. У зоомагазинах вони дуже швидко були затребуваними, після чого виробник розширює свій асортимент, удосконалює рецептуру.

Повнораціонний корм для собак це їжа преміум класу. Він містить в собі всі необхідні речовини для нормально розвитку кішок і собак. Кожен рецепт розроблявся відповідно до рекомендації Європейської федерації виробників кормів для тварин. Враховувалися вік, порода, індивідуальні особливості домашніх улюбленців.

Брекіс для собак кращий корм ціна-якість

Корм повсякденного класу Brekkies представлений:

  • корм з різними смаковими добавками для дорослих котів і собак;
  • корм для цуценят, молодих собак (кошенят і годуючих кішок);
  • для дорослих тварин всіх порід;
  • Брекіс лікувальний корм для кішок з різними захворюваннями.

У виробництві кормів використовуються природні, свіжі компоненти, які позитивно впливають на здоров'я тварин. Корм Брекіс для кішок, також як і для собак, має апетитний запах, ніжну текстуру, тим самим викликаючи у них хороший апетит. До складу сухих кормів входять м'ясо, вітамінно-мінеральні комплекси, завдяки яким підтримується нормальна працездатність організму кішки або собаки. Переглянути весь асортимет продукції Ви можете також в спеціальній категорії Корма для котів і кошенят купити, де є персональні категорії кормів для зручності пошуку.

Brekkis сухий корм для котів купити в Києві

Крім того, вся лінійка харчування бренду, насичена важливими мікро- і макроелементами, тим самим зміцнюють імунітет тварини, нормалізують травні процеси, позитивно впливають на красу шерсті і здоров'я шкірних покривів. Всі складові раціону спеціально обробляються, перевіряються, тому вони гіпоалергенні і безпечні для здоров'я домашнього улюбленця.

Корм для собак Brekkies відгуки

Власники кішок і собак добре відгукуються про даному кормі, так як він позитивно впливає на здоров'я і зовнішній вигляд вихованців, має адекватну ціну, виготовлений з натуральних інгредієнтів, в його склад не входять ГМО та інші синтетичні речовини.

 

.