Royal Canin

2090  грн
2572  грн
Пакування 10 кг
750  грн
896  грн
Пакування 4 кг
890  грн
1047  грн
Пакування 4 кг
1850  грн
2296  грн
Пакування 15 кг
676  грн
796  грн
Пакування 4 кг
330  грн
365  грн
Пакування 1,5 кг
2820  грн
3480  грн
Пакування 14 кг
Ще 12 Товарів...

Корм для собак Роял Канін купити Київ

Маючи вже більше ніж п'ятидесятирічну історію діяльності на ринку харчування для домашніх вихованців, Royal Canin корм став одним із найбільш упізнаваних у світі, заробивши репутацію надійного виробника завдяки своїм новаторським підходам до створення кормів.

Однією з важливих особливостей діяльності компанії є співпраця з провідними професіоналами з усього світу - обмін досвідом дозволяє впроваджувати закордонні методики і постійно вдосконалювати продукт. Корм для цуценят Роял Канин і консерви для кошенян і котів на перших етапах життя багато років полегшують життя любителям домашніх тварин.

Royal Canin для котів купити по низьким цінам в Petko

Засновником бренду є французький ветеринар Жан Катар, який встановив для своєї компанії незмінні до сьогоднішнього дня принципи: здоров'я котів і собак понад усе, і створення для них кращого світу - головний пріоритет. Виходячи з цієї ідеології, фахівці постійно розробляють нові і нові формули раціону і Royal Canin корм для собак, (таких налічується вже більше трьох сотень), намагаючись врахувати всі індивідуальні особливості котів і собак різних порід, різного віку, а також способів життя і станів здоров'я.

Роял Канін для кошенят

Асортиментна лінійка, если расмотреть сухий корм для цуценят і собак , включає в себе як звичайні корми, які підходять всім, так і десятки груп таких як гіпоалергенний корм для собак, які враховують специфічні захворювання у тварин, а це корми при лікуванні таких захворюваннях як, цукровий діабет, ожиріння, хвороби серця і нирок, харчові алергії , і це лише малий список основних пріоритетів, яким не може похвалитися жоден інший бренд. Будь-то Роял Канін консерва для собак, або просто корм Роял Канін все рецепти їх засновані на наукових дослідженнях, спостереженнях і складаються з високоякісних і абсолютно безпечних для організму тварин компонентів, які відповідають світовим вимогам.

Роял Канін для цуценят найкращий вибір для вашого вихованця

Вітаміни, мікроелементи, амінокислоти і корисні харчові добавки забезпечують підтримку здоров'я організму починаючи з стану внутрішніх органів і закінчуючи блиском вовни. Роял Канін для котів кастрованых є однією з причин, за якими господарі вихованців з усього світу хочуть купити зоотовари і рекомендують продукцію, здоров'я і довголіття їх тварин стали найкращим показником якості даного бренду.

.