Acana

Ще 12 Товарів...

 Acana (Акана) найкращий корм для собак і котів

Кожен бренд витрачає досить великий час на створення своєї конкурентної переваги. У торгової марки ACANA це закладено в самому принципі виготовляючи якісний корм Акана для котів, що є їх основним заняттям. Своєю місією вони вважають виробництво високоякісного корма для собак, створеним самою природою, і турботу про домашніх вихованців по всьому світу. Фахівці, що працюють над формулами нових товарів, таких як корм Акана для цуценят, з огляду на сучасний спосіб життя маленьких вихованців, так і їх структуру організму, і харчові переваги.

Саме тому в складі корма Акана міститься підвищена кількість різноманітних м'ясних інгредієнтів і зменшене число калорій - такий раціон максимально відповідає природному балансу поживних речовин і сприяє травленню.

Корм Акана для котів  

Ось принципи, яким неухильно відповідає корм для котів і кошенят:

  • Різноманітність свіжого м'яса: такі м'ясні інгредієнти, як курка, риба, телятина і т.д. не піддавалося заморожуванню. Так створюється сухий корм для собак Акана.
  • Підвищена кількість тваринних протеїнів: м'ясні компоненти складають більше половини корми, а це вдвічі більше, ніж у інших виробників.
  • Зменшена кількість вуглеводів: за непотрібністю в організмі тварини відсоток вмісту вуглеводів зводиться до 20%, що відкривається в продукті - низькокалорійний і гіпоалергенний корм Acana.
  • Велика кількість фруктових і овочевих компонентів: клітковина, вітаміни і мінерали надходять з натуральних джерел.
  • Фітотерапія: в кормах містяться спеціально підібрані трави, які сприяють очищенню організму від токсинів.

Акана купити для собак з безкоштовною доставкою по Київу і Україні 

Важливо відзначити, що всі інгредієнти (виключно супер преміальної якості) виробляються і вирощуються в Канаді, як і приготування та фасування сухого корма Acana - все відбувається на головному, обладнаному кращою технікою заводі в Альберті - тільки найкраще для ваших вихованців.

Акана гіпоаллергений корм купити в Київі 

Ви можете не турбуватися і прийнявши рішення, у нас в інтернет зоомагазин petko.com.ua зі 100% гарантією подленно продукту з максимально допустимими термінами зберігання і свіжості, після чого ввічливі кур'єри доставлять Вам за адресою до дверей вашої квартири повністю безкоштовно.

 

.