Advance

356  грн
Пакування 1,5 кг
1796  грн
Пакування 15 кг
1839  грн
Пакування 12 кг
Ще 10 Товарів...

Advance Корм для собак купити за низькою ціною з доставкою по Україні

Іспанська торгова марка «Едванс» виготовляє сухі корми для тварин. Корм Advance для собак, до складу якого входять компоненти, які допомагають підтримувати природні можливості вихованців і їх систему м'язів.

Головними інгредієнтами харчування входять в сухий корм Advance, є куряче м'ясо, рис. Вони - джерело вуглеводів і білків. Крім того, вся серія кормів гіпоалергенна, допомагає зміцнювати імунітет домашніх тварин, забезпечують нормальну роботу органів травлення, серцево-судинної системи, також продовжує фізичну активність і сприяє поліпшенню зору.

Біотин, що входить до складу корму Едванс для котів і собак, покращує стан вовняного покриву та шкіри тварин.

Корм Едванс для собак купити - основа здорового харчування!

Сухий корм для кішок Advance також, як і для собак, відноситься до супер преміум класу і має високий рівень якості. Пропонована виробником велика лінійка Advance Sensitive, догодить навіть самим примхливим вибагливим кішкам і собакам. При виборі корму обов'язково враховуйте вік ваших домашніх вихованців.

Основними перевагами корма Едванс є доступна ціна і натуральний склад харчування. У нього не входять синтетичні барвники. Сухий собачий корм купити містить багато природних і дуже корисних біофлавоноїдів, антиоксидантів, застосування яких набагато підвищує здоров'я, якість життя домашніх улюбленців.

Advance для стерилізованих котів хіт продажів в Україні

Вживаючи в їжу сухі корми, ви зможете забути про регулярному чищенні зубів кішки або собаки, адже все корми виступають, як профілактичний засіб від утворення зубних каменів. Крім того, харчування даного бренду поряд з лінійкою повсякденних кормів має лінійку породних кормів як, корм Едванс для Йоркширських тер'єрів, Advance для німецьких вівчарок, і звичайно ж для улюбленців всіх дітей, добрих лабрадорів.

Про Корм Advance відгуки залишає краще враження. Судячи з них, корм Адванс дуже подобається їх вихованцям, має широкий асортимент, висока якість, прийнятну вартість. Він турбується про здоров'я кішки або собаки і збільшує їх тривалість життя.

 

.