Hill's

Ще 12 Товарів...

Купити сухий корм Hills для собак в один клік

Hill's - перша компанія, що представляє на ринку товарів для тварин корм супер преміум класу Hill's для собак, кішок різного віку. Зростаючому організму цуценя або кошеня, потрібні особливий раціон харчування, який допоможе правильно сформувати їх опорно-руховий апарат. Корм для дорослих вихованців повинна враховуватися ступінь енергійності, харчування домашніх улюбленців похилого віку враховується невелика рухова активність.

Асортиментний ряд корма для собак Хіллс складається з сімдесяти різних варіантів харчування. Хочеться відразу відзначити що Хіллс лікувальний корм для кішок і собак вважається одним і лідером продажів, як в нашому магазині, так і в Америці і Євросоюзі, не забудьте побаливать своїх домашніх вихованців дієтою з Science Plan. Тваринам, які люблять смачно поїсти і не мати потім проблем з набором зайвих кілограмів, можна купити Хіллс для собак при ожирінні чи Хіллс при панкриатиті

Інтернет зоомагазин запропонує Хіллс для кішок старше 7 років

Весь асортимент корма Hill's складається з поліненасичених жирних кислот, завдяки яким шерсть і шкірні покриви котів і собак завжди виглядають ідеально. Фосфор, кальцій, інші мінерали допомагають правильному формуванню зубів, кісток, а білок потрібен для нормального розвитку м'язів. Оптимальний баланс фосфору, кальцію, інших мінералів сприяє нормальному розвитку кісток і зубів, а протеїн необхідний для нормального стану м'язових структур.

Сухий корм Хіллс для кішок і собак багатий на бета-каротин і таурин, за допомогою їх нормалізується процес метаболізму, організм тварини отримує потрібний заряд енергії. Як правило, основним компонентом в кормі для домашніх улюбленців є м'ясо курки, телятини. До складу Хіллс для стерилізованих кішок входить дієтичне м'ясо кролика, індички.

Фахівці petko.com.ua допоможуть Вам купити сухий корм

Корм для кішок Хіллс - це корми категорії супер преміум класу двох видів: сухий корм і лікувальний корм Хіллс. Можна використовувати їх, як повноцінне харчування, а також в лікувальних і профілактичних цілях.

Весь корм Hill's для котів розроблений завдяки унікальним формулам. До їх складу входять: м'ясо курки, індички, телятина, лосось, тунець і субпродукти. Ці корми, виготовлені за новими технологіями з продуктів, які призначені для людей.

При виборі слід враховувати вік, вагову категорію, породу, індивідуальну особливість вихованця і його здоров'я.

.