Миски і годівниці для собак

355  грн
Розмір 01/2шт х 0,4 л
Колір коричневый
98  грн
Розмір 70/0,2 л
Колір металический
165  грн
Розмір 0,3 л/12 см
Колір хром
122  грн
Розмір 0,25 л/12 см
Колір металический
94  грн
Розмір 0,5 л/14 см
Колір металический
332  грн
Розмір 0,75 л/16 см
Колір чорний
94  грн
Розмір 0,6 л
Колір білий
265  грн
Розмір 1,5 л
Колір синій
Ще 12 Товарів...

Автогодівниці для собак з гарантією високої якості

У даній ситуації, це красномовно означає, що якщо купити миску для собак то вона повинна бути максимально зручною і практичною, так як вона в постійному застосуванні. Сьогодні можна зустріти найрізноманітніші пропозиції:

  • миски для цуценят,
  • розширена лінійка якісних і довговічних товарів як, металеві миски,
  • автопоїлка для собак,
  • не можна не згадати гарні керамічні миски для собак,
  • ну і звичайно ж зручні миски з антиковзаючим покриттям для собак, так як ваша собака не буде під час їжі "тягати" миску по квартирі, а буде їсти в одному місці, і миска буде стояти нерухомо.

Миску для собак на штативі купити в Києві, що може бути легше! petko.com.ua

Вибираючи тару для прийому їжі своєму домашньому вихованцеві важливо пам'ятати, що всі модні "навороти і приколи" - вторинні, і на першому місці завжди має бути зручність вигодовування і миття посуду, довіряйте відгуками на продукцію і звертайте увагу на перевірених виробників.

Більшість продукції, представленої в нашому каталозі якраз і поєднують всі ці якості, пропонуючи Вам першокласні моделі різних форм, кольорів, і звичайно ж, за різною ціною.

Іноді вихованцеві потрібно залишити одного на якийсь час, але годувати його при цьому потрібно! В цьому випадку купити автоматичну годівниці для собак буде ідеальним рішенням! Автоматична собача годівниця має безліч налаштувань і функцій, деякі моделі управляються зовсім віддалено! Використовуючи такий гаджет, корм для собак збереже свіжість і аромат, а Ваш вихованець залишиться ситий!

 

.