1st Choice

447  грн
Пакування 2,72 кг
Ще 10 Товарів...

1st Choice для собак -перевірена роками якість

І хоча це не вітчизняний виробник, думаємо, Ви напевно чули про бренд 1st Choice, представленому компанією PLB International (засновник - Жан-Марі Брассер), який пройшов нелегкий шлях і з невеликого сімейного бізнесу перетворився у всесвітньо відомого виробника корму для тварин супер-преміум класу.

Заснована в 1969 році в Канаді компанія спочатку займалася переробкою сировини і виробництвом харчування для сільськогосподарських тварин. До 1982 року вони було переформатовано виробництво і стали першою в провінції Квебек компанією, що виготовляє продукти харчування і всесвітньо відомий бренд корм Фест Чойс для собак і котів. Цей бізнес мав величезний успіх і дозволив PLB International різко вирости і постійно збільшувати і покращувати свої виробничі можливості. Для цього розробці кормів були залучені провідні фахівці в цій галузі з усього світу.

1st Coice для кастрованих котів

У 1990 році світові була представлена ​​марка корма Фест Чойс - перша в Північній Америці лінійка яка ставитися до категорії сухий корм супер-преміум класу для кошенят і цуценят. Використовуючи Фест Чойс сухий корм для собак зі свіжої куркою - стала першою віхою в підкоренні міжнародного ринку.

У другому поколінні кормів 1st Choice (1996) до складу були додані жирні кислоти Омега-3 і Омега-6 і комплекс з натуральних антиоксидантів, а через кілька років в ньому з'явилися рослинні інгредієнти і гіпоалергенний корм Фест Чойс став справжньою візитною карткою бренду.

1st Choice Sterilized корм купити в Київі з доставкою по Україні

У наших каталогах представлений повний перелік продукції для собак і котів та при бажанні можна ознайомиться, зайшовши в розділ сухий корм для собак, в якому Ви знайдете для себе цікаві позиції як за якістю, так і за цінами.

На сьогодні корм Фест Чойс мають кілька міжнародних сертифікатів якості і завоювали довіру тисяч власників домашніх тварин в трьох десятках країнах світу.

Вся продукція виробляється безпосередньо в Канаді на головному заводі, що гарантує всієї продукції однаковий склад, використання тільки високоякісних інгредієнтів і, як результат - відмінний смак і повне наповнення усіма мікроелементами, необхідними для підтримки здоров'я вашого вихованця.