Замінник сучого молока

260  грн
Бренд:
Brit Care
Пакування:
250 гр
450  грн
Бренд:
Nature's Protection
Пакування:
200 гр
582  грн
Бренд:
Nutri Vet
Пакування:
340 гр
234  грн
Бренд:
Trixie
Пакування:
250 гр
480  грн
555  грн
Бренд:
Royal Canin
Пакування:
400 гр
334  грн
Бренд:
Canina
Пакування:
150 г

Якісне і доступне сучье молоко для цуценят

Всім прекрасно відомо, що здоров'я будь-якого дорослої тварини необхідно активно закладати ще в щенячьем віці. Дані процеси часто залежать від правильно підібраного і збалансованого раціону харчування для щоденного вигодовування у цуценят для повноцінного, правильного розвитку.

Але як бути, якщо новонароджене цуценя позбавлений можливості отримувати натуральне собаче молоко? Наш магазин зоотоварів дозволить Вам швидко виростити здорове і життєрадісне тварина, навіть без природного цілющого компонента, яким є молоко у годуючих сук. У нас представлений широкий асортимент харчування в категорії замінник сучого молока купити для собак будь-якої породи.

Собаче молоко повноцінне здоров'я вашого вихованця

Якщо купити замінник молока для цуценят, то кождий за своїм внутрішнім складом максимально наближений до натурального продукту. У них міститься максимальна кількість корисних макро і мікроелементів, пробіотиків і, звичайно ж, вітамінів. Молодий шлунок тварини дуже сприйнятливий до прийому різної сухої їжі. І щоб не провокувати утворення небажаних захворювань і проблем зі шлунком, вибирайте перевірені товари з категорії молоко для цуценят.

Як тільки ваш домашній вихованець трохи підросте, даний продукт можна використовувати в якості додаткової консистенції, до основного раціону харчування собак, для забезпечення повноцінного і здорового росту і розвитку організму. Ми рекомендуємо різноманітний вибір харчування на будь-який смак, ви побачите, відвідавши розділ сухий корм для собак і купувати товари від таких брендів як: Josera, 1st Choice, Brit Care, Advance, Pronature Holistic, Hils, Royal Canin, Arden Grange, Orijen, мають бездоганно визнану репутацію в якості вироблених продуктів харчування для тварин.

Замінник молока для цуценят за низькою ціною з доставкою по Україні

Коли ваш підростаючий щеня зміцніє, Ви спокійно можете додавати в раціон тварини, спеціальні сухі каші для цуценят, в яких міститься концентрований склад необхідних макроелементів для швидкого зміцнення імунітету. Також можна відзначити той факт, що подібні продукти харчування для молодих собак містять не тільки вітамінну основу, а й такі елементи як натуральні шматочки м'яса, злаки і рибу, які також багаті на корисні вітаміни і ферменти.

У нас в зоомагазині ви знайдете:

  • Зручні, практичні і так необхідні це переноски для собак купити;
  • Молоко і сироватку, які за своїм складом наближені до материнського молока;
  • Різні вітамінізовані ласощі для собак;
  • Натуральні замінники молока, які підтримують здоров'я у цуценят;
  • Смачні каші, харчові добавки та вітаміни для цуценят купити;
  • Спеціальні соски і пляшечки для вигодовування цуценят.

Всі без винятку товари для тварин, представлені в нашому інтернет-зоомагазині пройшли сертифікацію і максимально відповідають заявленим вимогам якості та термінів придатності.

 

.