Інтернет магазин Petko
укр
 • Пн.-Пт. - 1000-1800
 • Сб., Нд. - вихідний

Advocate (Адвокат) Краплі на холку від бліх, вошей, кліщів та гельмінтів для собак 25-40 кг

Код товару 2386
598  грн
В наявності
Упаковка :
1 відгук
Додати відгук
Бренд
Упаковка
1 шт
Advocate (Адвокат) Краплі на холку для собак від бліх, кліщів, вошей і комарів 25-40 кг Ефектівен при зараженням блохами, профілактика дирофіляріозу і лікування гастроінтестинальних нематодозів, а також лікування і профілактика ангіостронгілёза, кренозомоза. Препарат може використовуватися при лікуванні алергічного блошиного дерматиту. Препарат можна застосовувати вагітним і лактуючим самкам.
Безкоштовно
Кур'єр по Києву - від 1000 грн,
Самовивіз з Пошти - від 2000 грн,
Кур'єр по Україні - від 3000 грн.
Готівкою кур'єру,
Накладений платіж,
Передоплата на карту / на рахунок,
Онлайн оплата на сайті.
Опис
Характеристики
Відгуки
Доставка і оплата

Advocate (Адвокат) Краплі на холку для собак від бліх, кліщів, вошей і комарів 25-40 кг

Препарат Адвокат виробництва Bayer, забезпечує надійний захист від бліх і вошей (активний компонент - імідаклоприд) і сильну захист від інвазій серцевого хробака, шлунково-кишкових черв'яків, а також кліщів (активний компонент - Моксідектин). Будучи Протипаразитні препарати широкого дії для домашніх тварин, краплі Адвокат - це гарантія захисту від інвазій паразитів самих різних видів вже з першого застосування. Препарат являє собою поєднання імідаклоприду і моксідектину, призначених для простого зовнішнього застосування, яке не викликає ніяких ускладнень. Крім того, це дає можливість лікування і профілактики інвазій широкого спектру паразитів:

Адвокат для собак купити

 • Зараження блохами (Ctenocephalides felis); лікування отодектоза (Otodectes cynotis), корости (Sarcoptes scabiei var. Canis), демодекозу (Demodex canis), хейлетіоза (Cheyletiella yasguri); профілактика дирофіляріозу (ефективний проти личинок L3 і L4 Dirofilaria immitis);
 • Профілактика і лікування гастроінтестинальних нематодозів (личинки (L4), незрілі і зрілі Toxocara canis, Ancylostoma caninum і Uncinaria stenocephala, імаго Toxascaris leonina і Trichuris vulpis);
 • Лікування і профілактика ангіостронгілёза (Angiostrongylus vasorum - личинка L4, зрілі), кренозомоза (Сrenosoma vulpis).
 • Препарат може використовуватися при лікуванні алергічного блошиного дерматиту.
 • Препарат можна застосовувати вагітним і лактуючим самкам.
 • Відсутність побічних ефектів.
 • Можна використовувати одночасно з Дронталом для собак.

Склад препарата від паразитів:

 • Імідаклоприд 10% і Моксідектин 2,5%.

Як використовувати

Спосіб застосування та дози:

 • Тільки для зовнішнього використання. Видаліть одну піпетку з упаковки. Тримайте піпетку у вертикальному положенні, зніміть ковпачок. Переверніть ковпачок і одягніть на піпетку - таким чином видаливши фольгу отвори піпетки.
 • Для собак до 25 кг.Жівотное обробляють в стоячому положенні. Розділіть шерсть між лопатками так, щоб видно було шкіру. Препарат наносять на неушкоджену шкіру. Розмістіть кінчик піпетки на шкіру, міцно стисніть піпетку декілька разів, щоб весь вміст нанести безпосередньо на шкіру.
 • Для собак вагою понад 25 кг.Для зручності обробки собака повинна стояти. Вміст піпетки потрібно нанести в 3-4 точки вздовж хребта: починаючи між лопатками і закінчуючи біля кореня хвоста. При кожному нанесенні необхідно розсовувати шерсть так, щоб видно було шкіру. Препарат по можливості наносити на неушкоджену шкіру. Розмістіть кінчик піпетки на шкіру та обережно стисніть піпетку так, щоб порційно видавлювати вміст піпетки на шкіру. Чи не видавлюйте велику кількість препарату в одне місце, оскільки розчин може стекти з місця нанесення вниз.

Лікування та попередження зараження блохами.

 • Одноразова обробка препаратом попереджає зараження блохами протягом 4-х тижнів. При лікуванні алергічного блошиного дерматиту препарат необхідно застосовувати щомісяця.

Лікування отодектоза.

 • Необхідна однократна обробка препаратом. З зовнішнього вуха видалити НЕ прикріплені скоринки. Не наносити у вушний канал. Деякі тварини потребують додаткового лікування, тому проконсультуйтеся з ветеринарним лікарем через 30 днів після обробки.

Лікування корости (спричиненої Sarcoptes scabiei var. Canis).

 • Лікування проводять двічі з інтервалом 4 тижні.

Лікування демодекозу (спричиненого Demodex canis).

 • Адвокат для собак проти Demodex canis застосовують кожні 4 тижні (наносять на шкіру) протягом 2-4 місяців. У важких випадках препарат застосовують з інтервалом 1 раз в тиждень. У всіх випадках лікування продовжують до тих пір, поки результати 2-х послідовних щомісячних лабораторних досліджень будуть негативними (зішкріб з шкіри). У випадках, коли після лікування препаратом Адвокат для собак протягом 2-х місяців у тварини не спостерігається поліпшень, - застосування препарату відміняють і призначають за рекомендацією лікаря ветеринарної медицини альтернативне лікування.
 • Оскільки демодекоз у собак часто ускладнюється піодермією, дерматомікозами необхідно проводити комплексне лікування, спрямоване на нормалізацію функції шкіри, гормонального статусу, поліпшення росту шерсті, посилення імунних реакцій.

Попередження дирофіляріозу.

 • Собаки, які проживають в зонах неблагополучних по дирофіляріозу, а також ті, які подорожують в такі зони, можуть бать інвазовано зрілими дирофілярії.
 • Для попередження дирофіляріозу препарат необхідно застосовувати щомісяця протягом усього періоду активності комарів. Препарат необхідно застосовувати протягом року або за наступною схемою: почати застосування, як мінімум, за 1 місяць до початку активності комарів і закінчити через 1-2 місяці після закінчення періоду їх активності.

Лікування ангіостронгілёза (Angiostrongylus vasorum).

 • Одноразова обробка. За рекомендацією лікаря ветеринарної медицини можлива повторна обробка через 30 діб. Регулярна щотижнева обробка протягом 4-х тижнів попередить ангіостронгілёз.

Лікування кренозомоза (Crenosoma vulpis).

 • Одноразова обробка.

Лікування та попередження нематодозів.

 • Щомісячна обробка проти дирофіляріозу (як превентивна програма) автоматично знижує можливість реінвазії нематодами, цестодами, анкілостомами.
 • Або ж препарат застосовують як сезонну обробку проти бліх та гастроінтестинальних нематод.

Протипоказання:

Не застосовувати препарат цуценятам до 7-ми тижневого віку. Лікування тварин вагою менше 1 кг, хворих і ослаблених, а також вагітних і годуючих самок має відбуватися під наглядом ветеринарного лікаря.

Особливі вказівки:

 1. Не допускати потрапляння тварини в відкриті водойми протягом 4-х днів після лікування.
 2. Купання не знижує ефективність препарату, проте часте використання іммерсійних сумішей (в тому числі шампунів) може знизити ефективність Адвоката.
 3. Після обробки тварини вимити руки.
 4. В період лікування препаратом не використовувати інші макроциклічні лактони.
 5. Мінімальна терапевтична доза 10 мг / кг ваги імідаклоприду і 2,5 мг / кг ваги моксідектину, що еквівалентно 0,1 мл Адвоката на 1 кг живої ваги для собак.

Адвокат для собак дозування

Вага тварини (кг) Розмір піпетки Об'єм, (мл) Імідаклоприд, (мг/кг веса) Моксідектин, (мг/кг веса)
> 4-10 кг Адвокат для середніх собак 1,0 10-25 2,5-6,25
> 10-25 кг Адвокат для великих собак 2,5 10-25 2,5-6,25
> 25-40 кг Адвокат для дуже великих собак 4,0 10-16 2,5-4
> 40 кг Відповідна комбінація піпеток
Загальні характеристики
Бренд
Країна виробник
Німеччина
Упаковка
1 шт
Призначення
Від бліх, кліщів та комарів
Тип
Краплі
Максимальна вага собаки
от 20кг до 40 кг

Відгуки

Спасибо огромное petko.com.ua за отличные цены и оперативную работу!Всё чётко и слаженно!Рекомендую!
Додати відгук

Ви дивилися

( 1)