Бренди

Популярні товари

Ще 2 Товарів...

Якісна продукція для тварин від перевірених виробників

В наш час, коли ринок фірм, які виробляють корм для домашніх вихованців просто сповнений, дуже важливо знайти виробника по-справжньому якісних продуктів, з яким Ви зможете довірити здоров'я свого улюбленця.

На щастя, таких виробників не так мало, тому що сучасні технології дозволяють компаніям удосконалювати свій бізнес - наймати провідних фахівців, купувати дороге обладнання і закуповувати якісну сировину.

Корм Royal Canin для собак це більш ніж п'ятидесятирічний історія, компанія яка має репутацію одного з найбільш якісних виробників і постійно співпрацює з фахівцями з усього світу, щоб збагачувати свій досвід, відкривати нові можливості та створювати ще більш корисні рецептури кормів.

Доставка корму по Києву і Україні на petko.com.ua

Нові можливості приготування дозволяють створювати все більш складний раціон харчування для собак і кішок всіх порід, різного віку, розмірів і способів життя. Таким чином, сучасні бренди можуть запропонувати Вам саме ті сухі / вологі корми і консерви для тварин, які потрібні Вашому вихованцеві і які будуть враховувати всі особливості його організму.

Acana для кішок і собак - продукт, що відрізняється різноманітністю м'ясних інгредієнтів у своїх рецептах - «харчування для тварин, створені природою». Корм Холістік класу і нічого іншого не можна сказати, це найвищий клас, в сертифікації кормів у всьому світі. Одне слово Holistic корм, має на увазі бездоганна репутація та довіра, як ветеринарів, так і власників тварин. Ось одні з небагатьох брендів випускаються продукцію такого високого класу, Pronature Holistic (Пронатюр Холістік), Carnilove (Карнілав), Orijen (Ориджа), Grandorf (Грандорф), GO! (Гоу), NOW (Ноу), Earthborn (Ерсборн),і Ви можете, з повною впевненістю в подленно товару, замовити їх у нас в магазині .

Сертифіковані товари для тварин високої якості

Продукти Йозера для кішок - різноманітність раціонів на будь-який смак і вік. Корм Josera для цуценят вважається воістину флагманським продуктом компанії, що славиться виробництвом кормів класу Luxury, які не містять жодної хімічної добавки або ГМО.

У багатьох брендів є особливості, які вигідно відрізняють їх від безлічі інших виробників. Такі конкурентні переваги часто - плоди наполегливої ​​праці фахівців і політики компанії ( «здоров'я домашніх вихованців - понад усе»). Ось одна з марок, яка виділяється серед інших:

1st Choice для вихованців канадська фірма, яка першою в Північній Америці почала використовувати корм зі свіжої куркою в своїх раціонах, які ось уже скільки років виробляються і фасуються виключно на головному заводі і гарантовано складаються з якісної сировини.